UKS CENTRUM PSZCZYNA 2000 - strona nieoficjalna

oceny zawodników »

WAŻNE INFORMACJE

Punktualność

Na zajęcia przychodzimy 10 minut wcześniej aby o rozpocząć punktualnie z czasem. Spóźnienia będą karane 1zł do skarbonki .

Informowanie o nieobecnościach

O nieobecnościach na zajęciach, meczach, turniejach informujemy trenera za pomocą SMS-a. Niepoinformowanie wiąże się z karą 2 zł  do skarbonki

Słodycze podczas zajęć

Informuję o całkowitym zakazie spożywania słodyczy, paluszków, chipsów oraz innego pożywienia podczas zajęć, meczy. Podczas turnieju spożywamy w.w. tylko w wyznaczonym czasie przez trenera. Każdorazowe złamanie zakazu wiąże się z wpłatą 1zł do skarbonki.

Coca Cola, Pepsi i napoje pochodne

W naszej grupie istnieje całkowity zakaz spożywania tych napojów, ponieważ m.in. negatywnie wpływają na rozwój tkanki chrzęstno-stawowej. Każdorazowe złamanie zakazu wiąże się z wpłatą 1zł do skarbonki.

Dresy, torby,koszulki i inny sprzęt sportowy

Sprzęt który posiadamy służy do używania wyłącznie związanego z klubem. Torby mogą być używane do każdorazowego wejścia związanego z klubem, dresy turnieje, mecze, zawody, obozy, treningi podczas niskiej temperatury. Każdy zawodnik posiadający sprzęt ma obowiązek zabierania go na oficjalne zawody klubu. Brak sprzętu lub niewłaściwe stosowanie wiązać się będzie z karą 2 zł do skarbonki.

Złe zachowanie

Trener może ukarać zawodnika za złe zachowanie podczas zajęć, meczu, turnieju, i.in. karą 1zł do skarbonki podczas zajęć maksymalnie 3 razy, kolejną karą jest wyrzucenie z zajęć.

Picie podczas zajęć

Nawadnianie organizmu podczas wysiłku jest bardzo ważne (informacja o napojach w zakładce poniżej) w najbliższym czasie każdy zawodnik otrzyma swój bidon który należy nosić na każde zajęcia oraz mecz czy turniej. Klub postara się zapewnić wodę podczas każdych zajęć. Bidony należy napełniać przed treningiem.

Wszystkie zmiany, kary, zakazy oraz nakazy mają służyć jeszcze lepszej organizacji oraz dyscypliny naszej grupy. Kary należy wpłacać na najbliższym treningu a nieusprawiedliwione niewpłacenie będzie podwojone.

Pieniądze ze skarbonki będą wykorzystane na słodycze podczas obozu oraz dofinansowanie sprzętu dla najuboższych zawodników naszej szkółki.  Ale mam nadzieję że tych pieniążków będzie mało bo wszyscy dostosują się do zasad.

PŁACENIE KAR JEST OBOWIĄZKOWE I ZALEŻNE TYLKO OD SAMYCH ZAWODNIKÓW