UKS CENTRUM PSZCZYNA 2000 - strona nieoficjalna

oceny zawodników »

Weekend gier dla wszystkich

• autor: wojtt9, 2012-01-09 13:47

W związku z tym, że okres 6-13 lat jest czasem gry na małych boiskach na mecz czy turniej nie możemy zabrać wszystkich 17 zawodników, ponieważ grając mecz 10 min na boisku przebywa. 4 zawodników + bramkarz. przy równych zmianach  daje to 2.5min gry.   Szkoląc dzieci chcemy dawać szanse wszystkim zawodnikom gry w meczach lub turniejach dlatego organizujemy szereg gier, sparingów i turnieji różnej rangi.

Wyjaśniając spekulacje rodziców, dobierając zawodników do poszczególnych gier kierujemy się również poziomem gry przeciwnika. Często jesteśmy również uzależnieni od regulaminów turnieju. Cała 17-tka należy jednak do tej samej drużyny i to powinno być  to dla nich zaszczytem!! Wszyscy traktowani są równo- bez wyjątków!! Natomiast w piłkę w chwili obecnej jedni graja trochę lepiej inni trochę słabiej- ale to jest umiejętność którą można wytrenować i na szczęście się to zmienia.

To tyle w.s. wyjaśnienia. Na pozostałe pytania chętnie odpowiem

W piątek jedziemy na sparing do Pawłowic  wyjazd 15.30

zawodnicy: K.Świder, S.Pławecki, P.Joniak, R.Patyk, N.Operchalski, B.Kurtok, S.Orzechowski, M.Biegier,
potrzebny jeden samochód do transportu kto może zabrać 4 zawodników proszę o kontakt

W Sobotę jedziemy na turniej do Olsztyna obok Częstochowy możemy zabrać tylko 12 zawodników zbiórka 7.00

zawodnicy: K. Świder, S. Grzywa(br), R. Patyk, M. Wala,  Ł. Mąka, K. Pustelnik, F. Pustelnik, P. Noga, S.Piech , W.Pospiech, S.Orzechowski, D.Szromek

jedziemy prywatnymi samochodami dlatego wszyscy którzy nie oddali jeszcze aktualnej zgody rodziców proszeni są o wypisanie zgody na przejazd prywatnym samochodem i oddanie przed wyjazdem.

Niedziela KMPP drużyna która uzyskała awans do finału + S.Orzechowski który nie grał w Eliminacjach zbiórka 11.00 Hala POSIR

Na wszystkie z w.w. obowiązkowo zabieramy sprzęt klubowy  (Dres, podspodenki, torba )

Jeśli ktoś z różnych względów nie może być na na którejś z gier proszę o informacje. Brak informacje i nieobecność potraktuję jako rezygnację z gry.

autor: super_t 2012-02-09 19:20:24

Profil super_t w Futbolowo 100PLN ZA REJESTRACJE NA ZAKŁADY!!!! >>> 100pln.blogspot.com

autor: bogaci 2014-01-11 13:11:00

Profil bogaci w Futbolowo Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i ODBIERZ DARMOWY BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz!!! bet50pln.blogspot.com